Business portal


IV Targi Budowlane Buduj Expo 2012Redakcja Portalu Buduj.co.uk zaprasza serdecznie do udziału w IV Targach Budowlanych Buduj EXPO 2012.

Targi odbędą się 22 kwietnia w Ramada Hotel, 2-8 Hanger Lane, Ealing Common, W5 3HN Londyn. Będzie to największa tego typu impreza polskiej branży budowlanej na Wsypach.

Targi Buduj EXPO 2012 to spotkanie przedstawicieli sektora budowlanego, producentów, handlowców, usługodawców, architektów i inżynierów zarówno z Polski, jak i Wielkiej Brytanii. Buduj EXPO 2012 to możliwość zaprezentowania swoich usług i produktów szerokiemu gronu zaangażowanemu w inwestycje budowlane na terenie Wielkiej Brytanii.


Istotą Buduj EXPO 2012 są spotkania biznesowe. To właśnie Targi odwiedzają osoby związane z budownictwem zawodowo. Podczas trwania imprezy mogą Państwo nawiązać korzystne kontrakty handlowe, pozyskać lokalnych przedstawicieli, czy też zapoznać się z nowościami z branży. Obecność w jednym miejscu producentów, handlowców i wykonawców gwarantuje możliwość nawiązania kontaktów biznesowych i współpracy.

Podczas Targów zaplanowane są wykłady i panele dyskusyjne zorganizowane we współpracy z Patronami, a także prezentacje przygotowane przez Sponsorów i Wystawców. Zapraszamy do wzięcia udziału.

Data i miejsce:
22 kwietnia w Ramada Hotel, 2-8 Hanger Lane, Ealing Common, W5 3HN Londyn


----------------------------------------------------------------------------

Artur Wielgus

Editor in Chief

----------------------------------------------------------------------------

Suite 10, 4th floor
Alperton House Bridgewater Road
Wembley HA01EH  
tel/fax 0208 903 9227, 075 406 33 878
e-mail: artur@buduj.co.uk
website: www.buduj.co.uk